Katalog Stron WWW - Pirlo.pl

Branżowy, firmowy Katalog Stron Pirlo.pl

 
 

wypozyczalnia autolawet,wypozyczalnia samochodow olesnica,wypozyczalnia samochodow smolna,wypozyczal

Url http://www.auto.olesnica.pl/
Opis wypozyczalnia autolawet,wypozyczalnia samochodow olesnica,wypozyczalnia samochodow smolna,wypozyczalwypozyczamy samochody osobowe,samochody pomocy drogowej,wypozyczamy samochodyautolawety czyli samochody pomocy drogowej,pracujemy od poniedzialku do piatku w godzinach od 9-17 obsluga po godzinie 17 doplata 40 zloty.www.auto.olesnica.pl
telefon 071-398-86-71, 0507-185-344
Kategoria Motoryzacja
Narzędzia, Technika
Sport, Turystyka
Słowa kluczowe
Data dodania Oct 29, 2008
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Pozostałe wpisy w kategrii Motoryzacja

1. Lokalizacja GPS

Navsystems jest dostawcą zintegrowanych systemów telemetrycznych. Dzięki tej korporacji uzyskacie Państwo dostęp do zaawansowanego systemu monitoringu GPS, który umożliwi Waszej korporacji na efektywne kontrolowanie flotą pojazdów. Do umiejscowienia pojazdów wykorzystywane są jedne z najlepszych na rynku urządzeń monitorujących wykorzystujących systemy GPS i sieci GSM, które na bieżąco monitorują parametry samochodu takie jak aktualna pozycja GPS, szybkość, zużycie paliwa i kilka innych. Serdecznie zapraszam na stronę internetową.
Kategoria:   Motoryzacja

2. Spawanie tłumików - Kielce

Zakład mechaniki i spawalnictwa samochodowego specjalizuje się w konserwacji, naprawie oraz wymianie układów wychodowych pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Godziny otwarcia: Pn-Pt 8:00 – 17:00 oraz w Sob. 08:00 – 14:00
Zakład spawalnictwa samochodowego Jana Zapały prowadzi również sprzedaż hurtowa i detaliczną układów wydechowych. W sklepie naszym dostępne są układy wydechowe do większości samochodów.
Z usług naszego warsztatu korzystają nie tylko klienci z Kielc ale także z całego województwa świętokrzyskiego. Zakład spawalniczy Jana Zapały cieszy się doskonała opinią zadowolonych klientów.
Kategoria:   Motoryzacja

3. Prawo jazdy Kraków. Nauka jazdy Kraków.

Prawo jazdy Kraków - profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców OSK OES. Nauka jazdy Kraków - auto szkoła jazdy, szkolenia kierowców kategorii A B B+E C C+E D, kursy instruktorów nauki jazdy, przewozu osób i rzeczy.
Kategoria:   Motoryzacja
Nauka, Edukacja

4. W. GONTARZ, M. KOWAL naprawa instalacji samochodowych szczecin

Szczecińskie przedsiębiorstwo GK SYSTEM podejmuje się kompleksowo instalacji albo naprawy różnorodnego rodzaju zabezpieczeń antykradzieżowych dla straży samochodów oraz motorów. W ofercie znajdują się zarówno certyfikowane autoalarmy czy immobilisery, jak również blokady skrzyni biegów. Eksperci z GK SYSTEM podejmują się również montażu bądź serwisu specjalistycznych czujników wspierających parkowanie, centralnych zamków i elektrycznie kierowanych szyb, jak zaś oferują zakup systemów alarmowych i modułów elektronicznych do montażu. Więcej informacji o pełnym obszarze usług osiągalnych jest na stronie internetowej.
Kategoria:   Motoryzacja
Motoryzacja > Akcesoria samochodowe

5. Pomoc drogowa Warszawa

Firma GoHol Wojciech Golański oferuje profesjonalną, całodobową pomoc drogową i holowanie pojazdów w Warszawie, kraju i zagranicy. Zapewniamy fachową obsługę, szybki dojazd na miejsce zdarzenia oraz zabezpieczenie holowanego auta i powierzonego nam mienia. Dzięki doświadczeniu w transporcie pojazdów, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm, szybkość działania i uczciwość. Nasza firma posiada: Państwowy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Rzeczy.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.
Kategoria:   Motoryzacja
Motoryzacja > Pomoc drogowa