Katalog Stron WWW - Pirlo.pl

Branżowy, firmowy Katalog Stron Pirlo.pl

 
 

Gazeta Biłgorajska (niebieska)

Url http://www.bilgorajska.pl
Opis Gazeta Biłgorajska (niebieska)Wiadomości Biłgoraj oraz z całego powiatu. Niebieska Biłgorajska to nowa gazeta na rynku. Znajdziesz tu aktualności, sport, wydarzenia, ogłoszenia, zdjęcia, komentarze.
Gazeta biłgorajska to niezależny tygodnik powiatu biłgorajskiego.
Aktualności z Biłgoraja i powiatu biłgorajskiego na bieżąco.
Portal umożliwia komentowanie oraz ocenianie artykułów, komentarzy, ogłoszeń, galerii i wydarzeń.
Gazeta istnieje od stycznia 2010 roku, drukowana w nakładzie 1500 sztuk.
Portal umożliwia również bezpłatne dodawanie ogłoszeń z galerią zdjęć oraz zarządzanie dodanymi ogłoszeniami.
Kategoria Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia
Słowa kluczowe gazeta biłgorajska   biłgorajska   wiadomości biłgoraj   ogłoszenia biłgoraj
Data dodania Jul 28, 2010
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa
 Pozostałe wpisy w kategrii Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia

1. agencja reklamy Wrocław

Reklama na Plus jest agencją reklamową działającą na Śląsku - Katowice, Gliwice czy Wrocław są tylko niektórymi miastami gdzie działamy. Zajmujemy się kompleksową obsługą firmy w zakresie reklamy i marketingu - od druku przez strony www, kreacje wizerunku, fotografia aż po multimedia. Elastyczność jest tym co nas wyróżnia. Możemy wykonać całość prac, lub tylko ich wybraną część, pracujemy z dużymi i małymi firmami przy dużych i małych zadaniach.
Kategoria:   Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia

2. VICOP Usługi Kserograficzne pieczątki warszawa

Firma Vicop z siedzibą w Warszawie to przedsiębiorstwo świadczące kompleksowy zakres usług ksero i poligraficznych. Przedsiębiorstwo może się pochwalić kilkunastoletnim stażem w branży. Posiadane przez jego pracowników doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość wykonywanych prac. Reprodukcje i wydruki dokumentów, produkcja pieczątek, wizytówek i zaproszeń, a także laminowanie i termo bindowanie prac licencjackich i magisterskich to tylko niektóre z długiej listy wykonywanych czynności. Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem szczegółowych danych na temat firmy Vicop serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony
Kategoria:   Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia

3. Ciekawe wzory wizytówki wzory

W ostatnich latach drukarnie Wrocław rozszerzyły swoje usługi w Internecie, dzięki czemu każdy klient może zamówić druk ulotek przy pomocy strony internetowej. Dlatego zapraszamy na witrynę drukarni Wrocław, na której można w prosty sposób zamówić dowolne artykuły np. druk ulotek czy kalendarzy. Wchodząc na główną stronę możemy zobaczyć, jakie produkty oferuje drukarnia internetowa reprotechnika24.pl. Program Web2print, z którego korzysta drukarnia, pozwala na stworzenie własnoręcznie zaprojektowanego druku wizytówek wzory. Dzięki FAQ można dowiedzieć się więcej o działalności drukarni Wrocław oraz znaleźć odpowiedź na swoje pytania.
Kategoria:   Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia

4. Empirdrukarnia offsetowa Poznań

Empir drukarnia Poznań oferuje:
kalendarze,broszury,katalogi,gazetki reklamowe,druki firmowe,plakaty,teczki,ulotki,bloczki samokopiujące,etykiety zwykłe i samoprzylepne,opakowania jednostkowe,wizytówki,zaproszenia,notesy,koperty,inne druki offsetowe.

Drukarnia offsetowa Empir Poznań powstała w 1979 roku i od tej pory jej szeroka oferta uzupełniana jest ciągle.Natomiast kalendarze Empir stają się wyznacznikiem sukcesu i prestiżu
Kategoria:   Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia
Biznes, Ekonomia > Usługi dla firm
Prezenty, Upominki

5. SPIDRUK druk cyfrowy

W Rzeszowie znajdą Państwo niskonakładową drukarnię cyfrową SPIDRUK specjalizującą się w druku cyfrowym. Nowatorska technologia, najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny park maszynowy (zawierający: ploter solwentowy, cyfrową maszynę do druku kolorowego i nakładu czarno-białego oraz zaplecze introligatorskie) zapewnią Państwu realizację usług z zachowaniem najwyższych kanonów jakościowych oraz krótkich terminów adaptacji. SPIDRUK zapewni Państwu rozległy wybór papierów i możliwość personalizacji wydruków. W jej propozycji odnajdą Państwo: broszury, plakaty, naklejki, teczki, okładki, papiery firmowe, foldery, ulotki i wizytówki, kalendarze, fotoksiążki oraz książki, broszury, plakaty, naklejki, teczki, okładki, zaproszenia i obrazy, tapety, karty stałego klienta, recepty i wiele innych. Do zaznajomienia się ze szczegółami o drukarni i jej usługach zapraszamy na stronę www.spidruk.pl.
Kategoria:   Biznes, Ekonomia > Wydawnictwa i poligrafia